BOZDEM GROUP BRANDS

Danısmanlık, tasımacılık, turizm, medya ve pazarlama alanlarında yurtiƧi ve yurtdısı faaliyet gƶsteren Bozdem Group, sektƶrĆ¼nde ve bƶlgesinde basarıları ile tanınan profesyonel kadrosunun tecrĆ¼be ve yetenekleri sayesinde kısa zamanda gĆ¼ven ile anılan bir marka haline gelmistir.

Bozdem Group, bĆ¼nyesinde barındırdığı markaların geƧmiste basarıyla tamamladığı yerel ve uluslararası projeler ve memnuniyet odaklı hizmetleriyle birlikte, faaliyet alanlarındaki sosyal sorumluluk Ƨalısmaları ve sponsorluk anlasmaları ile de gƶnĆ¼llerde her zaman bir markadan daha fazlası olmayı hedeflemektedir.


Founding&Management
Davut Bozkurt - Burak Ulutas - Erkan Yiğit

Bozdem Group, which operates in the business of consultancy, transportation, tourism, media and marketing in Turkey and abroad, has become a confident well-known brand in a short time with experiences and talents of its professional staffs whichs are known in the sector and region with theirs success.

Bozdem Group, as well as successfully completed local and international projects in the past and satisfaction-oriented services of its sub-brands, aims to be more than a brand in the hearts with social responsibility activities and sponsorship agreements in its business environment.


Founding&Management
Davut Bozkurt - Burak Ulutas - Erkan Yiğit